UWAGA! Wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2018/2019
Start

Aktualności

Bal Karnawałowy w klasach I-III

26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Karnawał to czas zabaw, balów i maskarad. W czasie karnawału nie tylko bawią się dorośli. Jest to również wspaniała zabawa dla dzieci. Tego dnia od rana pojawiły się na korytarzu szkolnym postacie z bajek. Dzieci z klas I-III wspólnie z przedszkolakami założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, żabki, rycerzy, piratów, strażaków itp. Dzieci trudno było rozpoznać .Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość , śmiech i spontaniczna aktywność. Bal umożliwił dzieciom i ich wychowawcom spędzenie  czasu w miłej atmosferze. Następny bal karnawałowy już za rok .

Mirosława Bogucka

 

Konkurs „Wiem co jem” rozstrzygnięty

Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie  Wlkp. uprzejmie informuje, iż rozstrzygnięty został wojewódzki konkurs na najciekawszą pracę plastyczną promującą zdrowe odżywianie Wiem co jem dla uczniów klas I - III szkół podstawowych.
Z terenu województwa lubuskiego na konkurs wpłynęły 603 prace spełniające wymogi regulaminu konkursu. Prace zostały wykonane różnymi technikami - rysunek, malarstwo, wycinanka i wyklejanka.
Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła pod uwagę zgodność treści pracy z tematyką konkursu, kreatywność, estetykę i samodzielność jej wykonania.
Na szczeblu wojewódzkim w każdej grupie wiekowej przyznano 3 miejsca. 
W  klasie I -  naszej szkoły -  na konkurs zostało zgłoszonych 7 prac.
Miło mi poinformować, że uczennica   Maria Kopeć zajęła III miejsce.
Marii i rodzicom  gratuluję.

Agnieszka Romańska-Ferenc

 

Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia  w szkole gościliśmy Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Uczniowie z klas IIIa, IIIb oraz  kl.II zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt. „Tak, on jest królem”. Wspaniała treść oraz muzyka spowodowały wielkie wzruszenie wśród gości. Uczniowie dołożyli wielkich starań , aby występ był bardzo udany. Wnuki zaśpiewały dziadkom gromkie sto lat i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość spotkała się z uznaniem i wzruszeniem.

Dziękujemy Uczniowie i wychowawczynie klas trzecich i drugiej

 

Wystawa Body Worlds

W dniu 09 stycznia 2018 roku uczniowie klas VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum udali się na wycieczkę do Poznania w celu obejrzenia najliczniej odwiedzanej wystawy świata: BODY WORLDS – VITAL. Na wystawie tej uczniowie mogli zajrzeć w głąb ludzkiego ciała po przez obejrzenie unikatowych eksponatów stworzonych przez genialnego anatoma Gunthera von Hagensa. Doktor – anatom odkrył metodę plastynacji przez co, jego eksponaty w sposób realny oddają niesamowity wzorzec anatomiczny ludzkiego ciała. Uczniowie mogli zapoznać się z tematyka ludzkiego ciała, po przez obejrzenie przejrzystych plastrów plastynatów ukazujących budowę wewnętrzna ludzkiego organizmu, a także eksponaty które ukazywały dokładne położenie organów względem siebie, a także eksponaty ukazujące ludzie ciało w dynamicznych pozach. Wyjazd sprawił uczniom niesamowita frajdę, ale także pozytywne wrażenia oraz wiedzę, którą mogą wykorzystać na lekcjach, ale także w życiu osobistym.

 

Dzwonki i dowozy

1.   8.15 - 9.00

2.   9.10 - 9.55

3.  10.10 - 10.55

4.  11.05 - 11.50

5.  12.10 - 12.55

6.  13.00 - 13.45

7.  13.50 - 14.35

8.  14.45 - 15.30

 

Rok szkolny 2017/2018

Godziny przewozów uczniowskich w I półroczu

ważne od 29.01.2018 r. (poniedziałek)

PRZYWOZY

7.00    Chociszewo

7.05    Lutol-Stacja

7.25    Panowice

7.30    Lutol Suchy

7.45    Łagowiec

7.50    Stary Dwór

 

ODWOZY

13.00    Stary Dwór – Łagowiec

13.20    Lutol Suchy – Panowice - Chociszewo – Lutol Stacja

14.10    Chociszewo – Lutol-Stacja – Lutol Suchy – Panowice – Łagowiec – Stary Dwór

15.30    Stary Dwór – Łagowiec – Panowice – Lutol Suchy – Lutol-Stacja – Chociszewo

Podane godziny są godzinami odjazdu autobusu! 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 101

BiP

odliczanie
pozostało do końca wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL