Start

Aktualności

BADMINTON NA MISTRZOWSKIM POZIOMIE

Dnia 02.04.2014r odbyły sie zawody w Badmintona dziewcząt Finał Wojewódzki. Startowało 6 drużyn: 1. Świebodzin, 2.Brójce, 3. Sulęcin,  4.Babimost, 5.Krosno Odrz., 6. Łęknica. Mecze odbywały się w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Dziewczęta z Brójec zajęły IV miejsce w Województwie. Następnego dnia (03.04.2014r) na hali w Świebodzinie zameldowały się drużyny chłopców. Pojawiło się także 6 zespołów:

Więcej…

 

Powitanie Wiosny w Przedszkolu.

W przedszkolu 20.03.2014r. odbyło się powitanie Wiosny pod tytułem  ,,Wiosenny ruch na boisku? W zajęciach brały udział wszystkie dzieci, które uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Dzieci rozpoczęły zabawę wierszem, a następnie przemaszerowały przez okolice  przedszkola, śpiewając piosenkę ,,Precz zimo zła?.

Więcej…

 

Olimpiada Sportowa w Przedszkolu

W dniu 19.03.2014 r w przedszkolu odbyła się Olimpiada Sportowa pod hasłem ?Każdy przedszkolak, to jest zuch i bardzo dba o ruch?. W olimpiadzie uczestniczyły wszystkie grupy: ?Żabki?, ,,Cukiereczki??, ,,Jabłuszka?, Wiewiórki?. Celem było motywowanie do dbałości o sprawność fizyczną i zdrowego stylu życia, kształtowanie właściwej postawy. Dzieci aktywnie  uczestniczyły w zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych, przestrzegały zasad fair play. Olimpiada zaczęła się od wejścia dzieci z flagą olimpijską, a następnie głośnym okrzykiem wszystkich grup.

Więcej…

 

Wybory na Najsympatyczniejszą Dziewczynę Szkoły Podstawowej w Brójcach.

W dniu 10.03.2014 z okazji Dnia Kobiet samorząd uczniowski przeprowadził wybory na Najsympatyczniejszą Dziewczynę Szkoły Podstawowej w Brójcach. Kandydatkami do wyborów były wszystkie dziewczyny z 4-6 Szkoły Podstawowej w Brójcach. Po komisyjnym przeliczeniu głosów wyłoniono zwyciężczynię, którą została Kasia Dolnik z 4SP.

Więcej…

 

Półfinał wojewódzki w badmintonie - szkoła podstawowa

Miło jest nam poinformować że uczniowie szkoły podstawowej w Brójcach osiągnęli sukcesy sportowe. Dnia 6.03.2014 odbyły się zawody półfinałowe województwa w unihokeja chłopców. Nasi uczniowie po dobrej grze zajęli II miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego ulegając tylko kolegom z Gorzowa.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 80 z 108

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL