Start

Aktualności

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek, 12 października, na hali sportowej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w nim wzięli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz przedszkolaki.

Więcej…

 

Dzień Chłopaka

Uczniowie gimnazjum dzień chłopaka obchodzili w piątek, 28 września. W tym dniu od rana była puszczana muzyka, a uczennice mogły zadedykować piosenki swoim kolegom.

Więcej…

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach.

Miło nam poinformować, że w dniu 16 wrześnie 2012r. w naszej hali odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach. Uczestnikiem tych zawodów był uczeń naszego gimnazjum Krzysztof Kaliński. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z całej Polski (z Warszawy, Swarzędza) i nie tylko, bo również z zagranicy : Białorusi, Rosji i Norwegii. Krzysie dzielnie walczył w kategorii 47 kg. Bez większych problemów przeszedł przez eliminacje, a w półfinale walczył z Rosjaninem. Bardzo dobrze rozegrał walkę i pod koniec zdobył zwycięskie punkty, dzięki którym znalazł się w finale.
Tutaj niestety nie udało się wygrać, ale trzeba przyznać, że WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA też brzmi bardzo dumnie. Krzysiowi i jego trenerowi gratulujemy medalu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wybory w podstawówce i skład samorządu gimnazjum

Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się także w szkole podstawowej. W czwartek, 20 września, uczniowie podstawówki wybierali, spośród swoich kolegów i koleżanek, tych, którzy w bieżącym roku szkolnym będą ich reprezentować. W wyborach startowało 14 kandydatów. W skład samorządu weszło pięciu uczniów, którzy zdobyli największą ilość głosów:

Więcej…

 

Debata wyborcza

W środę, 19 września, odbyła się w naszej szkole debata wyborcza kandydatów do samorządu uczniowskiego gimnazjum. W debacie wzięło udział dziesięciu kandydatów: Adam Pawłowicz, Mateusz Walkowiak, Krzysztof Kaliński, Filip Ciężki, Adrianna Pawlak, Klaudia Szeremet, Jan Hildebrand, Zuzanna Skrzypczak, Weronika Cyga oraz Katarzyna Dolata, którzy w obecności uczniów gimnazjum, nauczycieli oraz dyrekcji szkoły odpowiadali na pytania wcześniej ułożone przez uczniów.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 następna > ostatnia >>

Strona 81 z 89

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych