UWAGA! Wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2018/2019
Start

Aktualności

Uczniowie gimnazjum wybrali Radę Samorządu Uczniowskiego

Debata wyborcza i wybory do rady SU za nami. Uczniowie gimnazjum wybrali swoich przedstawicieli: Zuzannę Skrzypczak ? przewodnicząca, Adriannę Pawlak ? zastępca przewodniczącego oraz Jakuba Dolatę, Jędrzeja Nowaka, Jana Hildebranda i Sarę Piserę.

Więcej…

 

Program Trzymaj Formę 2012/2013

Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku szkolnym uczniowie z klas IV-VI szkoły podstawowej uczestniczyli w programie Trzymaj Formę współorganizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia.

Więcej…

 

Wyniki sprawdzianu klasy VI

Z przyjemnością informujemy Rodziców, uczniów i sympatyków naszej Szkoły, że dotarły już do nas wyniki sprawdzianu klasy VI i uczniowie osiągnęli bardzo dobry wynik, który pozwolił im osiągnąć 6 stanin w skali do 9.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyniku, który mamy nadzieję zachęci uczniów do dalszej wytrwałej pracy.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2013.

Dnia 21.03.2013 w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2013.   Do konkursu przystąpiło 35 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Więcej…

 

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Międzyrzeczu 24.05.2013

W Polsce co druga osoba nie zna zasad udzielania pierwszej pomocy. Jednym z głównych zadań Polskiego Czerwonego Krzyża jest uświadamianie społeczeństwu jak ważna jest to wiedza.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 83 z 101

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL