Start

Aktualności

Konkurs "Zdrowym być"

Międzyrzeckie Centrum Wolontariatu w ramach Festiwalu Zdrowia ?Zdrowym być? ogłosiło konkurs plastyczny dla dzieci.

Więcej…

 

?Halloween? w szkole

31 października na hali sportowej spotkali się uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Okazją do spotkania było święto ?Halloween?.

Więcej…

 

OBCHODY ŚWIĘTA PATRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

28 października 2012 uczniowie i nauczyciele zebrali się na uroczystym apelu na hali sportowej w celu świętowania Imienin Patrona Szkoły Podstawowej ? Tadeusza Kościuszki. Uczniowie klasy VI pod opieką nauczycieli Marcina Iwana i Tatiany Maksym przygotowali inscenizację ukazującą historię życia Polaka ? patrioty. Przedstawienie, recytacja wierszy oraz pieśni umożliwiły wszystkim uczestnikom przenieść się w tamte czasy, odczuć wartość wolności Polski, która była przez wiele lat w niewoli. Przez to, zrozumieliśmy, jak wielkie znaczenie mieli dla nas bohaterzy walczący o niepodległość naszego kraju, a jednym z nich jest nasz Patron Szkoły ? Tadeusz Kościuszko! Wieczna sława i pamięć Mu na wieki wieków!

Tatiana Maksy

 

Pasowanie klasy I

Dnia 26 października odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Do grona uczniów Panie Dyrektorki przyjęły 24 wspaniałych dzieci. Uroczystość uświetnił ich występ. Przyrzekali być dobrymi uczniami i uczciwymi ludźmi. Po części oficjalnej czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszakom życzę samych radosnych chwil i wielu sukcesów, a rodzicom ? pociechy z dzieci.

Wychowawca klasy pierwszej, Elżbieta Olczak

 

SPOTKANIE Z LEŚNICZYM

Obcowanie dzieci z przyrodą to jedno z zadań naszej szkoły. Staramy się kształtować u dzieci szacunek do przyrody, uwrażliwiać na jej piękno i uświadamiać konieczność troski o jej ochronę. Dlatego też we wtorek, 30 października 2012 roku, odwiedził uczniów klasy II szkoły podstawowej leśniczy pracujący w nadleśnictwie Trzciel, pan Henryk  Mudrecki.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 85 z 95

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych