Start

Aktualności

WYNIKI KONKURSU Z HISTORII I MATEMATYKI - ETAP WOJEWÓDZKI

Dzisiaj (tj. 28.02.2013r.) mamy dla wszystkich kolejną miłą wiadomość, mianowicie kolejny uczeń naszej szkoły Dominik Dolnik został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki uzyskał 40 punktów na 40 możliwych do zdobycia.

Dominikowi, jego Rodzicom i Pani Ewelinie Hołub Jurewicz serdecznie gratulujemy.

Miło nam poinformować wszystkich, że uczeń naszej Szkoły Podstawowej Jędrzej Nowak uzyskał tytuł laureata konkursu przedmiotowego z historii. Na etapie wojewódzkim uzyskał 37 punktów na 40 możliwych.

Dzięki temu wynikowi i tytułowi laureata Jędrzej będzie zwolniony ze sprawdzianu szóstoklasisty i na zaświadczeniu otrzyma 100% punktów.

Jędrzejowi, jego Rodzicom i Pani Małgorzacie Mokrej serdecznie gratulujemy takiego sukcesu.

 

GMINNY LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

Chyba każdy z nas  wie, że na stacji stoi lokomotywa - ciężka, ogromna i pot z niej spływa; zna opowieść o dziadku, który posadził rzepkę w ogrodzie, a potem nie mógł jej wyciągnąć; słyszał o Murzynku Bambo, który w Afryce mieszkał czy o Panu Hilarym, szukającym swoich okularów... I w tym roku nie zabrakło na Gminnym Lubuskim Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima jak i  Jana Brzechwy.

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski w klasach I-III

30 stycznia w klasach I ? III odbył się konkurs recytatorski ?Młody Talent?. Celem konkursu było:

Więcej…

 

Wyniki konkursów przedmiotowych

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasi uczniowie, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym osiągnęli takie wyniki, że zakwalifikowali się do kolejnego etapu WOJEWÓDZKIEGO. Są to uczniowie:

Więcej…

 

Walentynki w kl. I ?III

Dzień 14 lutego stał się okazją dla uczniów naszej szkoły do miłego spędzenia czasu. Dominującym kolorem ubrań w tym dniu dla uczniów młodszych klas był kolor czerwony. Każdy z uczniów kl. I-III  ponad to wyróżniał się serduszkami na ubraniach. Zwyczajem w tym dniu była poczta Walentynowa, do której uczniowie mogli wrzucali kartki dla bliskich ich sercu osób.

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 87 z 102

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL