Start

Aktualności

Odbiór nagrody w Ministerstwie Edukacji Narodowej

W dniu 14 czerwca pani dyrektor Lucyna Nowak, pan Paweł Pawłowski i uczennice Martyna Bania i Ewelina Czajczyńska udali się do Warszawy na uroczystość rozdania nagród w konkursie "Otwarta szkoła". Przypomnijmy, że w obszarze "Edukacja obywatelska" nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce.

Więcej…

 

Wyniki konkursu "Otwarta szkoła" organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod hasłem "Otwarta szkoła". Do tego konkursu został opisany projekt realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Chociszewo - Wspólna Przyszłość pod tytułem "Azymut na wygraną". Dokładne wyniki można sprawdzić klikając TUTAJ.

 

Koncert słowno-muzyczny "Dobre Wybory"

W dniu 21 maja 2012 r. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzcielu zorganizowała profilaktyczny koncert słowno muzyczny "Dobre wybory". Skierowany był on do uczniów klas szóstych szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Celem koncertu było zmotywowanie młodych ludzi do podejmowania dobrych wyborów, do życia prostego, czystego, wolnego od narkotyków, alkoholu i innych używek. Studio Art Profilaktyka z Białegostoku, po raz pierwszy gościło w naszej szkole ze swoimi artystami. Piotr Świergalski oraz Wojciech Backiel przestawili swoje obserwacje środowiska artystycznego i nie tylko. Muzycy włączyli się w nurt ruchu abstynenckiego oraz profilaktyki skierowanej do młodzieży, propagując trzeźwy i zdrowy styl życia.

 

Święto konstytucji 3 maja

Apel z okazji uchwalonej 3 maja 1791 roku konstytucji, która była pierwszym tego typu dokumentem w Europie, a drugim, po ustawie amerykańskiej, na świecie, zgromadził w czwartek 10 maja na hali sportowej uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Więcej…

 

DZIEŃ OLIMPIJCZYKA 2012 w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Brójcach

Działalność szkoły związana z problematyką olimpijską polega na stwarzaniu uczniom możliwości do uczestniczenia w różnych formach aktywności fizycznej, od gier i zabaw do sportu szkolnego w duchu idei fair play, która przyświecać winna rywalizacji w organizowanych imprezach sportowych.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 88 z 95

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych