Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start

Aktualności

Koncert słowno-muzyczny "Dobre Wybory"

W dniu 21 maja 2012 r. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzcielu zorganizowała profilaktyczny koncert słowno muzyczny "Dobre wybory". Skierowany był on do uczniów klas szóstych szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Celem koncertu było zmotywowanie młodych ludzi do podejmowania dobrych wyborów, do życia prostego, czystego, wolnego od narkotyków, alkoholu i innych używek. Studio Art Profilaktyka z Białegostoku, po raz pierwszy gościło w naszej szkole ze swoimi artystami. Piotr Świergalski oraz Wojciech Backiel przestawili swoje obserwacje środowiska artystycznego i nie tylko. Muzycy włączyli się w nurt ruchu abstynenckiego oraz profilaktyki skierowanej do młodzieży, propagując trzeźwy i zdrowy styl życia.

 

Święto konstytucji 3 maja

Apel z okazji uchwalonej 3 maja 1791 roku konstytucji, która była pierwszym tego typu dokumentem w Europie, a drugim, po ustawie amerykańskiej, na świecie, zgromadził w czwartek 10 maja na hali sportowej uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Więcej…

 

DZIEŃ OLIMPIJCZYKA 2012 w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Brójcach

Działalność szkoły związana z problematyką olimpijską polega na stwarzaniu uczniom możliwości do uczestniczenia w różnych formach aktywności fizycznej, od gier i zabaw do sportu szkolnego w duchu idei fair play, która przyświecać winna rywalizacji w organizowanych imprezach sportowych.

Więcej…

 

Wycieczka po wiedzę, czyli przyjemne z pożytecznym

Dnia 25 kwietnia 2012 roku uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Brójcach udali się na wycieczkę do Międzyrzecza.

Więcej…

 

Dzień Olimpijczyka

Nasi  Goście  W DNIU OLIMPIJCZYKA 11.05.2012

to pierwsi ?LUBUSCY OLIMPIJCZYCY?

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 następna > ostatnia >>

Strona 92 z 98

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL