UWAGA! Wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2018/2019
Start

Aktualności

Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach.

Miło nam poinformować, że w dniu 16 wrześnie 2012r. w naszej hali odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach. Uczestnikiem tych zawodów był uczeń naszego gimnazjum Krzysztof Kaliński. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z całej Polski (z Warszawy, Swarzędza) i nie tylko, bo również z zagranicy : Białorusi, Rosji i Norwegii. Krzysie dzielnie walczył w kategorii 47 kg. Bez większych problemów przeszedł przez eliminacje, a w półfinale walczył z Rosjaninem. Bardzo dobrze rozegrał walkę i pod koniec zdobył zwycięskie punkty, dzięki którym znalazł się w finale.
Tutaj niestety nie udało się wygrać, ale trzeba przyznać, że WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA też brzmi bardzo dumnie. Krzysiowi i jego trenerowi gratulujemy medalu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wybory w podstawówce i skład samorządu gimnazjum

Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się także w szkole podstawowej. W czwartek, 20 września, uczniowie podstawówki wybierali, spośród swoich kolegów i koleżanek, tych, którzy w bieżącym roku szkolnym będą ich reprezentować. W wyborach startowało 14 kandydatów. W skład samorządu weszło pięciu uczniów, którzy zdobyli największą ilość głosów:

Więcej…

 

Debata wyborcza

W środę, 19 września, odbyła się w naszej szkole debata wyborcza kandydatów do samorządu uczniowskiego gimnazjum. W debacie wzięło udział dziesięciu kandydatów: Adam Pawłowicz, Mateusz Walkowiak, Krzysztof Kaliński, Filip Ciężki, Adrianna Pawlak, Klaudia Szeremet, Jan Hildebrand, Zuzanna Skrzypczak, Weronika Cyga oraz Katarzyna Dolata, którzy w obecności uczniów gimnazjum, nauczycieli oraz dyrekcji szkoły odpowiadali na pytania wcześniej ułożone przez uczniów.

Więcej…

 

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2012

Wcześniej przedstawiliśmy wyniki egzaminu gimnazjalnego teraz przedstawiamy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty, które można obejrzeć TUTAJ.

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Gratulacje!!!

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego w Brójcach gratuluje  uczniom klasy III Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Brójcach osiągnięcia wysokiego wyniku egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2011/2012.

Jednocześnie składamy podziękowania nauczycielom, których praca przyniosła tak pozytywny  rezultat.

Dyrekcja Gimnazjum

Wynik egzaminu gimnazjalnego dostępne są TUTAJ

 

<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 93 z 101

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL