Start

Aktualności

Walentynki w kl. I ?III

Dzień 14 lutego stał się okazją dla uczniów naszej szkoły do miłego spędzenia czasu. Dominującym kolorem ubrań w tym dniu dla uczniów młodszych klas był kolor czerwony. Każdy z uczniów kl. I-III  ponad to wyróżniał się serduszkami na ubraniach. Zwyczajem w tym dniu była poczta Walentynowa, do której uczniowie mogli wrzucali kartki dla bliskich ich sercu osób.

 

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Święto babci i dziadka obchodzone jest w naszym przedszkolu co roku. Przedszkolaki swoim występem chcą podziękować babciom i dziadkom za miłość oraz ciepło, jakim ich obdarzają.

Więcej…

 

Apel przed feriami

W ostatni dzień nauki, przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi, odbył się w szkole podstawowej i gimnazjum apel, podczas którego dyrektor szkoły p. Lucyna Nowak przypomniała uczniom elementarne zasady zachowania się podczas zabaw na śniegu i lodzie.

Więcej…

 

Pierwsza pomoc w gimnazjum

Na zajęciach z edukacji dla bezpieczeństwa gimnazjaliści z klasy III dowiadują się jak postępować w przypadku pożaru, powodzi, wypadku drogowego, czy ataku terrorystycznego. Uczą się jak udzielać pierwszej pomocy oraz co zrobić w przypadku poparzenia, wyziębienia i przegrzania, zatrucia pokarmowego i chemicznego, porażenia prądem, złamania czy zwichnięcia kończyny.

Więcej…

 

Poczytaj mi przyjacielu

W środę, 9 stycznia, w przedszkolu odyło się trzecie już spotkanie gimnazjalistów z przedszkolakami w ramach programu ?Poczytaj mi przyjacielu?.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 93 z 107

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL