Start

Konkurs plastyczny organizowany przez LOR ARiMR rozstrzygnięty

Konkurs zorganizowany przez Lubuski Oddział Regionalny ARiMR pod hasłem "SKUTKI WYPALANIA TRAW WIDZIANE OCZAMI UCZNIOW LUBUSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH" spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Do siedziby LOR ARiMR wpłynęło ponad 660 prac z 51 Szkół Podstawowych z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Konkurs miał na celu, przede wszystkim uświadomienie jak największej liczbie młodych ludzi jak wielką degradację środowiska przynosi wypalanie traw. Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Elżbieta Kwaśniewicz - Dyrektor Lubuskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
Sekretarz: Iwona Zelisko - Kierownik Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi LOR ARiMR
Członkowie: Olga Lemińska - Plastyk z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza", Roman Frodyma - Plastyk z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza", Małgorzata Ejgiert-Sobolewska - Pracownik LOR ARiMR postanowiła nagrodzić i wyróżnić w kategorii klas I-III 13 prac.

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły - Jagoda Zamorska.

Wystawa nagrodzonych prac i wręczenie nagród wszystkim laureatom odbyła się  21 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Lubuskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przy Al. Zjednoczenia 104.

Komisja Konkursowa i LOR ARiMR podziękowała  dzieciom, które wykazały się ogromną wyobraźnią i nie lada zdolnościami tworząc piękne prace w różnorodnych technikach.

Jagodzie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Więcej artykułów…
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL