Start Konkursy Konkursy Konkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

09.02.2012 w szkole podstawowej odbyły się wewnątrzszkolne eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu gminnym.  Wzięło w nich udział 15 uczniów z klas IV-VI. Uczniowie recytowali wybrane przez siebie wiersze. Komisja oceniała opanowanie pamięciowe, dobór utworu oraz recytację. Do etapu gminnego awansowały następujące osoby:
1 miejsce Beata Olejniczak kl. IV: Jan Brzechwa "Żuraw i czapla".
2 miejsce Emilia Brzezińska kl. V: Jan Brzechwa "Kłótnia zabawek" Wanessa Pindera kl. IV: Jan Brzechwa "Kwoka"
3 miejsce Wiktoria Adamowicz kl. V: Wanda Chotomska "Rozmowa z Jasiem", Karolina Pawlak kl. VI B: Wisława Szymborska "Nic dwa razy".
10.02.2012 w gimnazjum miały miejsce podobne eliminacje. Na etapie gminnym naszą szkołę będą reprezentowały: Adrianna Pawlak kl. IA (Wisława Szymborska "Wszelki wypadek"), Aleksandra Ciechowicz kl. IA (Czesław Miłosz "Do polityka"), Nikola Kufel kl. IA ("Polska"). Lubuski Konkurs Recytatorski na szczeblu gminnym odbędzie się 29.02.2012 o godz.10.00 w Domu Kultury w Trzcielu. Uczniom naszej szkoły życzymy powodzenia!
Radosław Adamów

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL