Start Konkursy Konkursy Konkurs plastyczny organizowany przez LOR ARiMR rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny organizowany przez LOR ARiMR rozstrzygnięty

Konkurs zorganizowany przez Lubuski Oddział Regionalny ARiMR pod hasłem "SKUTKI WYPALANIA TRAW WIDZIANE OCZAMI UCZNIOW LUBUSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH" spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Do siedziby LOR ARiMR wpłynęło ponad 660 prac z 51 Szkół Podstawowych z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Konkurs miał na celu, przede wszystkim uświadomienie jak największej liczbie młodych ludzi jak wielką degradację środowiska przynosi wypalanie traw. Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Elżbieta Kwaśniewicz - Dyrektor Lubuskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
Sekretarz: Iwona Zelisko - Kierownik Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi LOR ARiMR
Członkowie: Olga Lemińska - Plastyk z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza", Roman Frodyma - Plastyk z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza", Małgorzata Ejgiert-Sobolewska - Pracownik LOR ARiMR postanowiła nagrodzić i wyróżnić w kategorii klas I-III 13 prac.

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły - Jagoda Zamorska.

Wystawa nagrodzonych prac i wręczenie nagród wszystkim laureatom odbyła się  21 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Lubuskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przy Al. Zjednoczenia 104.

Komisja Konkursowa i LOR ARiMR podziękowała  dzieciom, które wykazały się ogromną wyobraźnią i nie lada zdolnościami tworząc piękne prace w różnorodnych technikach.

Jagodzie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL