UWAGA! Wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2018/2019
Start Aktualności Dzień Dziecka w naszej szkole…………………

Dzień Dziecka w naszej szkole…………………

Słodki, sportowy, roztańczony, a przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka -tak można powiedzieć o dniu 1 czerwca w naszej szkole - to zwykły dzień pracy, jednak jakże innych od pozostałych. Jak co roku z okazji tego święta Rada Rodziców, dyrekcja i nauczyciele przygotowali dla uczniów szereg atrakcji. Tego dnia każdy miał uśmiech na twarzy i ochotę na wspólną zabawę. Uczniowie klas I-III rozpoczęli  ten miły dzień od zajęć plastycznych , a  dalsza część dnia upłynęła na zabawach, tańcach i rozgrywkach sportowych .W tym samym czasie uczniowie klas IV - VI oraz gimnazjum rozpoczynali sportowy Dzień Dziecka. Pogoda nam dopisała. Dzieci startowały w różnych konkurencjach sportowych: było klasowe przeciąganie liny, mecz piłki nożnej, konkurencja o nazwie „szuranie” oraz  rowerowy tor przeszkód. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W międzyczasie na uczniów czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Na zakończenie tego miłego dnia odbył się apel, na którym pani dyrektor wręczyła zwycięzcom dyplomy oraz złożyła życzenia . Uczniowie stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu, a nie raz w roku.!!! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego "SUPER DNIA DZIECKA" i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Monika Pilipczuk

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL