Start Aktualności V Turniej Sportowy - „W MAŁYM CIELE WIELKI DUCH”

V Turniej Sportowy - „W MAŁYM CIELE WIELKI DUCH”

W dniu 17.04.2018 r. po raz V w naszej szkole odbył się Turniej Sportowy „W MAŁYM CIELE WIELKI DUCH” zorganizowany dla uczniów klas I-III.

Turniej rozpoczął się uroczystym wejściem uczniów na halę ,a następnie przekazaniem sobie znicza olimpijskiego „z rąk do rąk”. Przedstawiciel Samorządu Julia Jóźwiak powitała panią dyrektor, nauczycieli oraz wszystkich zawodników, następnie  dokonała uroczystego ślubowania:
- Ślubuję respektować zasady obowiązujące w sporcie.
- Ślubuję  przestrzegać zasad szlachetnej rywalizacji i zawsze postępować zgodnie z duchem fair play.
- Ślubuję godnie reprezentować swoją drużynę.
- Ślubuję wszystkie dążenia, umiejętności talent i siły woli poświęcić dla osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Po ślubowaniu p. dyrektor Lucyna Nowak uroczyście otworzyła V Turniej Sportowy !!! Tym akcentem zakończyła się pierwsza część spotkania, po czym przystąpiliśmy do konkurencji sportowych. W konkurencjach brały udział drużyny: „Szybcy i Wściekli”, „Błyskawice", "Orły”, „Szklana Pułapka” oraz „Trójkątne Gwiazdy”. Uczniowie z wielką radością i zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach m.in. biegali, sadzili marchewki- zbierali plony, budowali wieże, rzucali woreczkami do celu, pokonywali tory przeszkód. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc  w poszczególnych konkurencjach. Towarzyszył im okrzyk „CZY WYGRAMY CZY PRZEGRAMY TO WESOŁE MINY MAMY” .Liczyła się radość i zabawa,  a także fakt, że nie jest ważne, które miejsce zajmiemy, lecz to, że możemy brać udział w sportowej zabawie z innymi kolegami i koleżankami. Podsumowując zdobyte przez naszych sportowców punkty, jury w składzie p. Agnieszka Romańska- Ferenc, Elżbieta Olczak, Kamila Mizera –Wojtek ogłosiło wyniki.

Po ciężkiej rywalizacji nastał czas na nagrody. Pani dyrektor Lucyna Nowak wręczyła wszystkim uczestnikom turnieju medale . Była również chwila dla fotoreportera, który uwiecznił uczestników turnieju na pamiątkowych zdjęciach.

Mirosława Bogucka, Jolanta Szafrańska

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL