Start Aktualności Majowe święta w naszej szkole

Majowe święta w naszej szkole

24 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Celem uroczystości było uświadomienie wszystkim zebranym, że obchodzenie świąt narodowych jest ważnym elementem życia społecznego i narodowego. Dzięki temu jest podtrzymywana tradycja i pamięć historyczna, która umożliwia młodym Polakom identyfikować się ze swoim narodem, a także uświadamiana  odrębności i indywidualność w dobie Zjednoczonej Europy i globalizacji.

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy VIIb pod opieką swojej wychowawczyni. Inscenizację ubogaciły piosenki patriotyczne w wykonaniu dziewcząt z koła wokalnego pod opieką Pani J. Szmyt. Niecodzienne przedstawienie podobało się wszystkim widzom, czego dowodem były gromkie brawa.

M. Mokra

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL