Start Aktualności „Wesoło i zdrowo, bo na sportowo”- obchodzimy Dzień Dziecka

„Wesoło i zdrowo, bo na sportowo”- obchodzimy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  to chyba obok urodzin i „gwiazdki” najbardziej lubiany przez dzieci dzień w roku. I to nie tylko ze względu na wspaniałe prezenty, które wtedy otrzymują, ale i za to, że  są w centrum uwagi. Tak też było w naszej szkole 04 czerwca 2018 r. Dzień rozpoczął się od apelu podczas którego pani dyrektor Lucyna Nowak złożyła wszystkim dzieciom życzenia i wręczyła statuetki Absolwenta- Sportowca Szkoły, które otrzymali Agata Muszkieta oraz Jakub Banna. Ponad to wręczone zostały nagrody za konkurs czytelniczy. Następnie uczniowie klas młodszych udali się na korytarz szkolny gdzie Samorząd Uczniowski kl. I-III zorganizował „Owocowy Dzień”. Uczniowie mieli możliwość zakosztowania różnorodnych smaków owoców, co sprawiło im dużo frajdy. Na naszych stołach znalazły się smaczne jabłuszka, gruszki, śliwki, truskawki, czereśnie, ale także granaty, pamelo, melony, ananasy a nawet kokosy!!!.-  dziękujemy rodzicom naszych uczniów za pomoc w przygotowaniach tej atrakcji !!!. Ponad to na uczniów czekały atrakcje sportowo-muzyczne. Dzieci próbowały swoich sił w karaoke. W klasach IV-VII i gimnazjum odbył się turniej 5-tek piłkarskich, sztafetowe biegi przełajowe (8x200m), przeciąganie liny klasami, rzuty osobiste na kosz, Strongman 2018, zawody w „Szuraniu”. W tym dniu najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie. Tym wykazali się wszyscy. Po zmaganiach sportowych, na wszystkich uczniów w szkole czekały kiełbaski z grilla, soczki zorganizowane i przygotowane  przez Radę Rodziców, za które bardzo dziękujemy!!! Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Monika Pilipczuk

BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL