Start Aktualności Dzień zwariowanych fryzur, opasek i krawata…..

Dzień zwariowanych fryzur, opasek i krawata…..

8 marca- DZIEŃ KOBIET….. jednak uczniowie kl. I-III po raz pierwszy w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Szkolnego kl. I-III spędzili ten  miły dzień w zupełnie inny sposób, mianowicie pod hasłem „ Na­wet mała zmiana fry­zury wpływa na nasz cha­rak­ter, nas­trój i na no­wo kształtuje osobowość ”. Rodzice naszych uczniów mieli  okazję, aby wykazać się pomysłowością, kreatywnością i dużą  wyobraźnią. Tego dnia nikt nie żałował żelu do włosów, kolorowych lakierów, brokatów, odlotowych peruczek i niepowtarzalnych ozdób do włosów. Na dziecięcych głowach można było dostrzec starannie przemyślane, skomplikowane konstrukcje. Zaplecione warkoczyki na całej głowie czy też  kucyki na czubku głowy. Chłopcy najchętniej zmienili w tym dniu kolor włosów. Pomarańczowe, zielone, czerwone  włosy – to potęga! Powodzeniem cieszył się żel i brokat. Podziwialiśmy też całą gamę wspaniałych peruczek. Już nie pierwszy raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że aby wyśmienicie się bawić wystarczy dobry pomysł, odrobina wyobraźni i poczucie humoru.

Opiekunowie Samorządu kl. I-III

BiP

odliczanie
pozostało do końca wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL