Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start Aktualności

aktualności

Przedstawienie w bibliotece.

8 marca 2018 roku naszą bibliotekę  odwiedził Teatr „Tak” z Krakowa. Występ sponsorowała Biblioteka Miejska w Trzcielu.  Artyści przedstawili dzieciom spektakl pt.: „Milutka w malachitowym borze”. Bajka miała w sobie morał przewodni, mówiący o konieczności słuchania rodziców. Fabuła opierała się również o szacunek i tolerancję do wszystkich stworzeń. Interaktywne przedstawienie zawierał również elementy języka angielskiego.

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

6 marca w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski PRO ARTE 2018. Jury w składzie: Weronika Osowie (Zielona Góra), Artur Belling (Zielona Góra) oraz Agnieszka Czekała ( Międzyrzecz) postanowiło w tym roku wyróżnić również uczniów naszej szkoły. Wyróżnienie otrzymała Julia Jóźwiak – uczennica klasy III B, natomiast Kornelia Polechajło – uczennica klasy VIIA uzyskała tytuł laureata z nominacją do finały wojewódzkiego, który odbędzie się 27 kwietnia.
Gratulujemy dziewczynom sukcesu.
Agnieszka Konkiel, Jolanta Szafrańska

 

Nabór

DYREKTOR ZESPOŁU EDUKACYJNEGO W BRÓJCACH INFORMUJE, ŻE W DNIACH 01.03.2018- 22.03.2018 PROWADZONY JEST NABÓR DO I KLASY ZESPOŁU EDUKACYJNEGO W BRÓJCACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BRÓJCACH.

KARTY ZGŁOSZENIA DOSTĘPNE W SEKRETARIACIE SZKOŁY ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.ze-brojce.pl

Z poważaniem

Lucyna Nowak dyrektor ZE w Brójcach

 

Klasowy Festiwal Nakryć Głowy

Klasa I SP zorganizowała Festiwal Nakryć Głowy. Celem imprezy było zastanowienie się, co mądra głowa nosi na głowie, poznanie różnorodnych nakryć głowy i ich funkcji oraz zwrócenie uwagi na ochronną cechę nakryć głowy. Rozmaite zadania edukacyjne przeplatane były tekstami "Szafa Szymona" i "Czapka Czarka" oraz działaniami plastycznymi.  Odbył się także pokaz mody i sesja zdjęciowa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Agnieszka Romańska Ferenc

 

Konkurs recytatorski - etap gminny

W  czwartek 1 marca w Centrum Kultury w Trzcielu odbyły się eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2018.
Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych :

kat. I – klasy I- III

kat. II – IV – VI SP

kat. III –Gimnazjum oraz kl. VII SP.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu Rada Artystyczna wyłoniła laureatów, którzy będą reprezentować Gminę na przeglądzie powiatowym w Międzyrzeczu. Naszą szkołę reprezentować będą następujący uczniowie:

Oliwia Olender  – kl. I SP
Juli Jóźwiak – kl. III B
Katarzyna Galewska – kl. IV A
Kornelia Polechajło – kl. VII SP

Gratulujemy  i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.

Agnieszka Konkiel, Jolanta Szafrańska

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 92
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL