Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start Aktualności

aktualności

?Poczytaj mi przyjacielu...?

25 października,  cztery uczennice drugiej klasy gimnazjum ? Kamila Kaźmierska, Natalia Burkowska, Sandra Mazur oraz Weronika Cyga, w ramach projektu "Poczytaj mi przyjacielu" na  jednej z godzin lekcyjnych wybrały się do przedszkola, do grupy czterolatków.

Więcej…

 

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek, 12 października, na hali sportowej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w nim wzięli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz przedszkolaki.

Więcej…

 

Dzień Chłopaka

Uczniowie gimnazjum dzień chłopaka obchodzili w piątek, 28 września. W tym dniu od rana była puszczana muzyka, a uczennice mogły zadedykować piosenki swoim kolegom.

Więcej…

 

Wybory w podstawówce i skład samorządu gimnazjum

Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się także w szkole podstawowej. W czwartek, 20 września, uczniowie podstawówki wybierali, spośród swoich kolegów i koleżanek, tych, którzy w bieżącym roku szkolnym będą ich reprezentować. W wyborach startowało 14 kandydatów. W skład samorządu weszło pięciu uczniów, którzy zdobyli największą ilość głosów:

Więcej…

 

Debata wyborcza

W środę, 19 września, odbyła się w naszej szkole debata wyborcza kandydatów do samorządu uczniowskiego gimnazjum. W debacie wzięło udział dziesięciu kandydatów: Adam Pawłowicz, Mateusz Walkowiak, Krzysztof Kaliński, Filip Ciężki, Adrianna Pawlak, Klaudia Szeremet, Jan Hildebrand, Zuzanna Skrzypczak, Weronika Cyga oraz Katarzyna Dolata, którzy w obecności uczniów gimnazjum, nauczycieli oraz dyrekcji szkoły odpowiadali na pytania wcześniej ułożone przez uczniów.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 81 z 91
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL