Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start Aktualności

aktualności

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PODCZAS FERII ZIMOWYCH ? ZE BRÓJCE 2011/2012

DATA

GODZINY ZAJĘĆ

TEMAT

PROWADZĄCY

13.02.2012 poniedziałek

10.00-13.00

zajęcia muzyczne

J. Szmyt

13.02.2012 poniedziałek

10.00-13.00

zajęcia biologiczno-chemiczne

K. Freyer

13. 02.2012 poniedziałek

11.00-14.00

Zajęcia plastyczne - kolaż

M. Biernat J. Filipiak

14.02.2012     wtorek

zajęcia liturgiczne - wycieczka

Ks. Paweł Bryk

15.02.2012 środa

10.00-13.00

Zajęcia muzyczne

J. Prążyński

17.02.2012 piątek

11.00-14.00

Trening unihokeja - gimnazjum

K. Augustyniak, T. Maksym, P. Zwiernik, R. Bok,             R. Adamów

21.02.2012

wtorek

10.00-13.00

Trening unihokeja ? szkoła podstawowa

M. Iwan, M. Ambroży, M. Sommerfeld

21.02.2012

wtorek

10.00-13.00

Seans filmowy

Kl I-III i IV - VI

M. Mokra, A. Romańska-Ferenc

21.02.2012

Wtorek

zajęcia liturgiczne - wycieczka

Ks. Paweł Bryk

21-22 02.2012 wtorek, środa

Biwak ZHP

P. Pawłowski

23.02.2012

czwartek

10.00-13.00

Badminton TURNIEJ

K. Augustyniak

23.02.2012

czwartek

10.00-13.00

Zajęcia plastyczne i komputerowe

M. Bogucka, E. Olczak

23.02.2012

czwartek

10.00-13.00

Zajęcia taneczne

W. Grabas

24.02. 2012

piątek

10.00-15.00

Turniej unihokeja ? zgłoszone drużyny

K. Augustyniak, M. Pilipczuk, D. Kałek, J. Kostyszak

 

"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny bardzo proszę o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji o prestiżowym i największym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10 ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku? czyli Mistrzostwach dziewcząt i chłopców w kategorii U-10, w którym nagrodą główną jest wyjazd na mecz Mistrzów Europy 2012 roku. Nie tylko z racji wielkiej piłkarskiej imprezy w naszym kraju, będzie to wyjątkowa edycja.

Między innymi dzięki dużemu wsparciu Samorządów, w 2011 roku w rozgrywkach wzięło udział ponad 85 000 dzieci z całej Polski. Niemal w każdej gminie organizowane były mecze eliminacyjne.

Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli: UEFA Grassroots, FIFA Grassroots, UEFA Respect Your Health oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Rozpoczęły się zapisy do Turnieju, które potrwają do 31 marca 2012 roku, dlatego gorąco zachęcamy szkoły podstawowe z Państwa regionu, do zgłaszania już teraz swoich drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl ? bardzo prosimy o przekazanie informacji właściwym osobom w Państwa regionie.

Każdy trener, którego drużyny wezmą udział w Turnieju, za udział każdej otrzyma profesjonalną kurtkę treningową firmy JAKO.

Dla dzieci na poszczególnych etapach, oprócz dyplomów i medali, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji i nagród.

W załączeniu przesyłam Państwu informację prasową o zapisach do Turnieju, plakat turniejowy oraz zdjęcia do dowolnego wykorzystania.

Będę bardzo zobowiązany za informację zwrotną z linkiem do publikacji na Państwa stronie. Poniżej znajdują się natomiast linki do dodatkowych materiałów:

Film ?Emocje dzieci podczas Turnieju? - link

http://www.youtube.com/watch?v=ZPuAAXr8BiI

Materiały graficzne i informacyjne do pobrania - link

http://zpodworkanastadion.pl/index.php/o-turnieju/do-pobrania.html

Hymn Turnieju ?Z podwórka na stadion? autorstwa Mezo- link

http://zpodworkanastadion.pl/index.php/mezo.html

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ? w imieniu organizatorów Mistrzostw U-10 bardzo Państwu dziękuję,

Z poważaniem,

Przemysław Różowicz

www.zpodworkanastadion.pl

Wystartowały zapisy do XII Turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku? ? zwycięzcy w nagrodę wyjadą w niezwykłą podróż na mecz Mistrzów Euro 2012!

Ruszyły zapisy do XII Turnieju Piłki Nożnej Z podwórka na stadion
o Puchar Tymbarku, czyli Mistrzostw chłopców i dziewcząt w kategorii U-10. Zwycięzcy tegorocznej edycji rozgrywek otrzymają niezwykłą nagrodę w postaci wyjazdu na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas zawodów, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie.

Wyjątkowo pod każdym względem

Zapisy do Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku już się rozpoczęły i potrwają do końca marca. Te prestiżowe rozgrywki dla młodych piłkarzy i piłkarek z całej Polski, od lat biją rekordy popularności i stanowią żelazną pozycję w kalendarzu sportowych imprez dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Tylko w ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 85 000 dzieci z całej Polski, co oznacza, że już co piąty dziesięciolatek walczył o tytuł Mistrzów U-10! Kolejna edycja zapowiada się równie emocjonująco, ponieważ na młodych zawodników już czekają niezwykłe atrakcje i wspaniałe nagrody związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, a zwycięska drużyna ? zdobywcy Pucharu Tymbarku, wyjadą w niezwykłą podróż na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas Euro 2012!

 

- Mam nadzieję, że 2012 rok będzie szczególny dla Turnieju ? powiedział Tomasz Zabielski, koordynator Turnieju z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej - W poprzedniej edycji wzięły udział reprezentacje wszystkich powiatów z całej Polski. Ponad 85 000 dzieci, dla których piłka nożna to przede wszystkim rewelacyjna zabawa i pasja, to świetny wynik. Najważniejsza jest radość z gry i szansa na rozwój piłkarskich talentów. Mam nadzieję, że wspaniała piłkarska atmosfera, która towarzyszyć nam będzie w 2012 roku, w związku
z mistrzostwami Euro 2012, udzieli się również wszystkim młodym zawodnikom, którzy staną do rywalizacji podczas tegorocznej, XII edycji Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.

Wspaniałe nagrody Turnieju o Puchar Tymbarku

Obok pasji, emocji i piłkarskich marzeń, które są wizytówką Turnieju Z podwórka na stadion
o Puchar Tymbarku, ważne są również nagrody przyznawane uczestnikom Turnieju na każdym etapie rozgrywek. Pierwsze z nich zostaną przyznane za udział drużyn w eliminacjach gminnych i powiatowych. Trenerzy zgłoszonych zespołów otrzymają kurtki treningowe firmy JAKO, a zawodnicy pamiątkowe dyplomy. W trakcie finałów wojewódzkich, które dzięki zaplanowanym atrakcjom pozwolą poczuć niepowtarzalną atmosferę Mistrzostw Europy, wszyscy zawodnicy oraz trenerzy zostaną wyróżnieni medalami oraz atrakcyjnymi upominkami. Z kolei podczas Wielkiego Finału, który co roku jest fantastyczną imprezą sportową i wielkim piłkarskim świętem, dzieci otrzymają profesjonalne stroje piłkarskie
i wspaniałe nagrody. Tą najcenniejszą jest prestiżowe trofeum w postaci Pucharu Tymbarku, który otwiera przed zwycięzcami Turnieju drogę na mecz Mistrzów Europy 2012 roku.

Mistrzowie i Mistrzynie w kategorii U-10, którzy w poprzednich edycjach zdobywali prestiżowy
i wymarzony Puchar Tymbarku, mieli już dotąd okazję podziwiać w akcji gwiazdy FC Barcelony, dopingować reprezentację narodową Anglii na stadionie Wembley oraz obserwować piłkarskie popisy zawodników Realu Madryt, AC Milanu i Ajaksu Amsterdam. Tym razem nagroda główna, pozwoli młodym piłkarzom i piłkarkom jeszcze bardziej poczuć wyjątkową atmosferę piłkarskiego święta w Polsce i na Ukrainie, ponieważ dopiero 1 lipca, w dniu meczu finałowego, dowiedzą się, na mecz której reprezentacji Euro 2012 wybiorą się zdobywcy Pucharu Tymbarku.

Zawsze kiedy próbuję spojrzeć na Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku oczyma dziecka, widzę emocjonujące rozgrywki, w których spełniają się małe i duże marzenia ? powiedział Dariusz Czech, prezes firmy Tymbark.  - Bardzo chcielibyśmy, aby w tym roku były one jeszcze bardziej wyjątkowe niż zwykle, stąd specjalna nagroda główna ? wyjazd na mecz Mistrzów Europy 2012 roku oraz gigantyczne emocje i niepowtarzalne imprezy towarzyszące wszystkim 16 finałom wojewódzkim w całej Polsce, które jeszcze przez jakiś czas, pozostaną wielką niespodzianką. Jeżeli chodzi o moje marzenia związane z XII edycją, to mam jedno,?jeszcze więcej niż przed rokiem uśmiechów małych piłkarzy i piłkarek, dla których futbol jest wielką pasją. Będzie to niezwykły rok, więc wierzę, że na pewno się uda.

Firma Tymbark już od 6 lat jest sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek Turniej ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?, aktywnie włączając się w kampanie edukacyjne na rzecz promocji sportu i zdrowego trybu życia.

Jak wziąć udział w Turnieju o Puchar Tymbarku?

Zapisy do tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Tymbarku już się rozpoczęły. Trenerzy, nauczyciele oraz opiekunowie mogą zgłaszać dowolną liczbę drużyn chłopców i dziewcząt
w kategorii wiekowej do lat 10 (klasy I-III). Zespoły te mogą liczyć od 6 do maksymalnie 12 zawodników. Formularz zgłoszeniowy a także szczegółowe informacje na temat zapisów
i Turnieju, dostępne są na stronie www.zpodworkanastadion.pl

Harmonogram rozgrywek

Pierwsze mecze XII Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku rozpoczną się już
w kwietniu na etapie gminnym i powiatowym. Następnie zwycięskie drużyny zmierzą się
w jednym z 16 finałów wojewódzkich, które rozpoczynają się 14 maja. Najlepsze zespoły z poszczególnych województw wezmą udział w półfinałach, podczas których rywalizować będą o awans do Wielkiego Finału. Jedną z najważniejszych idei Turnieju o Puchar Tymbarku, jest wyłanianie piłkarskich talentów, dlatego począwszy od etapu rozgrywek gminnych, trenerzy zwycięskich drużyn mogą dobrać do swojego składu do 5 najlepszych zawodników
z pozostałych zespołów. We wrześniu zostanie rozegrany Wielki Finał Turnieju, podczas którego poznamy nowych Mistrzów w kategorii U-10, którzy  wyjadą na mecz Mistrzów Europy 2012 roku.

Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od sześciu jest lat firma Tymbark. Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, FIFA Grassroots, UEFA Respect Your Health, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku rozgrywany będzie w duchu idei RESPECT.

Patronat mediowy nad Turniejem objęli: Polsat, Trójka, Kumpel, Piłka Nożna, Piłka Nożna Plus, Piłka Nożna Junior, Bravo Sport, Gazeta Wrocławska, Kurier Szczeciński, Express Bydgoski, Nowości, Kurier Lubelski, Gazeta Lubuska, Nowa Trybuna Opolska, Nowiny, Echo Dnia, Twój Tydzień Wielkopolski, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Współczesna, Dziennik Elbląski, Dziennik Bałtycki, Echo Tygodnik Górnośląski, Interia.pl, Futbolowo.pl, Interklasa.pl, Playarena.pl, www.pilkanozna.pl, www.wychowaniefizyczne.pl. www.u21.pl

Partnerami Turnieju są firmy Cobi, Reporter Young i JAKO.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach:

www.zpodworkanastadion.pl oraz www.uks.info.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Przemysław Różowicz ? osoba odpowiedzialna za Turniej z firmy Tymbark, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 33 870 84 55

Maciej Papierski ? osoba odpowiedzialna za Turniej z ramienia PZPN: adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 22 551 22 41

Przemysław Różowicz

Specjalista ds. Public Relations | Dział Public Relations

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

?MGD"-GMW Sp. z o.o. Sp. k.| ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice

tel.: +48 33 870 84 55 | fax.: +48 33 873 19 26

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy, KRS 0000271001, NIP PL: 551-17-02-355.

 

Herbatka z Babcią i Dziadkiem w naszej szkole

"Pan Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył Babcię i Dziadka?
A.Dymna

Dnia 24 stycznia 2012 roku na zaproszenie wnucząt i wychowawców klas I-III odpowiedzieli licznie przybyli goście: Babcie i Dziadkowie. Gdy sala była wypełniona po brzegi uczniowie dali popis swoich artystycznych umiejętności, zamieniając się w artystów, tancerzy, aktorów i piosenkarzy. Przygotowany program był ciekawy, wesoły, a co najważniejsze dedykowany kochanym Babciom i Dziadkom. Na twarzach gości malowała się radość i ogromne wzruszenie, a brawa jakie otrzymali mali artyści brzmiały bardzo długo. Po części artystycznej dzieci wręczały Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.  Po występach każdy wnuk i każda wnuczka zaprosili  swoich dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka była okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Wszystkim Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, aby mogli razem z wnukami radośnie przeżywać każdy dzień swojego życia.

A.Romańska-Ferenc

 

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W SZKOLE

W okresie przedświątecznym, w szkole podstawowej oraz w gimnazjum, została przeprowadzona akcja zbierania żywności dla potrzebujących rodzin.

Do zbiórki przyłączyło się wielu uczniów, a także nauczycieli, którzy z domów przynosili  produkty, z których zostały zrobione paczki. Opiekę nad akcją, we współpracy z samorządami obu szkół, objęła Marta Ambroży, pedagog.

Była to druga zbiórka żywności w szkole. Poprzednia miała miejsce w zeszłym roku i także odbyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Paczki z darami trafiły do potrzebujących rodzin z Brójec.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do zbiórki, serdecznie dziękujemy.

 

Akcja ?Trzeźwy kierowca, bezpieczne dziecko?

W listopadzie i grudniu wychowankowie Zespołu Edukacyjnego w Brójcach, począwszy od najmłodszej grupy przedszkolnej 3-latków, uczestniczyli w spotkaniach z policjantką, specjalistą ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, Justyną Łętowską. Przybliżyła ona dzieciom pracę policji oraz pokazała elementy umundurowania i wyposażenia. Przedstawiła podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa zarówno na drodze, jak i w jej obrębie. Poruszone zostały także kwestie związane z odpowiednim reagowaniem w sytuacji trudnej i niebezpiecznej, kiedy np. napadnie nas pies lub zaczepia nas ktoś obcy. Policjantka mówiła o byciu czujnym i odpowiedzialnym za swoje bezpieczeństwo. Namawiała dzieci do noszenia na sobie lub przy sobie elementów odblaskowych (pokazała przykłady jak je nosić, aby były one widoczne przez kierowców), a w związku z nadchodzącą zimą, przestrzegała je przed braniem udziału w nierozważnie organizowanych kuligach. Dzięki wsparciu finansowemu z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzcielu dzieciom zostały ufundowane odblaski, które przykleiły do swych  plecaków a także kurtek. Mamy nadzieję, że dzięki temu staną się bezpieczniejsi w drodze do szkoły i w czasie powrotu do domu. Przypominamy i apelujemy o uwzględnieniu elementów odblaskowych w ubiorze dziecka - z dnia na dzień zmrok zapada szybciej, pochmurna pogoda zmniejsza widoczność na drodze, zagrożenie staje się coraz bardziej realne.

Marta Ambroży

 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 następna > ostatnia >>

Strona 85 z 89
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL