Start Aktualności

aktualności

Wakacje

Właśnie rozpoczęły się wakacje - wszystkim życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu - wracajmy wypoczęci i pełni energii do pracy na nowy rok szkolny.

 

Zjazd absolwentów

SOBOTA 23.06.2012 I-szy ZJAZD ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM w BRÓJCACH
POCZĄTEK IMPREZY -  HALA SPORTOWA -  GODZ. 13.30
GOŚCIEM SPECJALNYM  JEST :   Tomasz Kucharski ................2-krotny Mistrz Olimpijski z Sydney i Aten ........
małe spotkanie z dyrekcją i nauczycielami a następnie- rocznikami, rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej i UNIHOKEJA ............
OK. GODZINY 16.30 WYJAZD do OW "ABAREX " NA GRILA ............niech żałują CI których nie będzie ........
 

Odbiór nagrody w Ministerstwie Edukacji Narodowej

W dniu 14 czerwca pani dyrektor Lucyna Nowak, pan Paweł Pawłowski i uczennice Martyna Bania i Ewelina Czajczyńska udali się do Warszawy na uroczystość rozdania nagród w konkursie "Otwarta szkoła". Przypomnijmy, że w obszarze "Edukacja obywatelska" nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce.

Więcej…

 

Dzien Mamy

Dnia 29 maja 2012 roku w odświętnie udekorowanej sali odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich Mam z okazji ich święta. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IB, II i III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki pod kierunkiem swoich wychowawców. Główną częścią spotkania były bajki tj. Bajka o niegrzecznej żabce czy Bajka o Jasiu i Małgosi wystawiane przez naszych milusińskich.  Młodzi aktorzy z przejęciem odegrali swoje role. Z okazji zbliżającego się Euro 2012 wpleciony w scenariusz został  Hymn kibica ? Koko koko Euro spoko?. Inscenizacje zostały uzupełnione recytacją wierszy dla ukochanych Mam. Swoją obecnością zaproszonych gości  zaszczyciła Pani Wice ? Dyrektor ZE w Brójcach. Mamy otrzymały od swoich pociech własnoręcznie zrobione prezenty. Całość zakończyła się degustacją domowego ciasta, herbatką i kawą.
W. Grabas

 

Wyjazd na biwak klasy IV

W dniach 28-30.05.2012 klasa Iv przebywała na biwaku w Ośrodku wypoczynkowym ?Abarex? na Jabłonce. Po przybyciu do ośrodka wszyscy udali się do swoich domków, aby wypakować przywieziony prowiant i zająć łóżko. Potem wszyscy rozpoczęli rozpoznawanie terenu i sprawdzanie wytrzymałości placu zabaw. Po zjedzeniu obiadu udaliśmy się na spacer wzdłuż jeziora, a po powrocie został rozegrany mecz siatkówki.

Następnego dnia po śniadaniu i porządkach udaliśmy się na wycieczkę do Trzciela.

Po południu działaliśmy na terenie ośrodka, czyli część osób bawiła się na placu zabaw, druga część grała w siatkówkę, a jeszcze inna wyznaczała kierunki w terenie za pomocą kompasu.

Ostatniego dnia trzeba było doprowadzić domki do porządku i zajęło nam to czas do przyjazdu rodziców. Oczywiście w sprzątaniu następowały przerwy. Pogoda nam dopisała, dlatego mam nadzieję, że wszyscy wrócili zadowoleni z wyjazdu, choć pewnie nieco zmęczeni.
Danuta Kałek

 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 86 z 94
BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL