Start Aktualności

aktualności

Zajęcia dla uczniów klasy III

W roku szkolnym 2011/2012 odbywają się dwa typy zajęć dodatkowych dedykowanych uczniom klasy III Szkoły Podstawowej.

Więcej…

 

Kółko polonistyczne

W poniedziałki na siódmej lekcji odbywaja się zajęcia kółka polonistycznego. Biorą w nich udział uczniowie klasy VI B. Zajęcia prowadzi nauczyciel języka polskiego Radosław Adamów.

Więcej…

 

KOŁO BIOLOGICZNO-CHEMICZNE W GIMNAZJUM

Głównym celem koła biologiczno-chemicznego jest rozwijanie indywidualnych zainteresowań uczniów, poszerzanie ich wiedzy chemicznej i biologicznej, przygotowanie do udziału w konkursach, a także do dalszego kształcenia w liceum (profil przyrodniczy, biologiczno-chemiczny). Koło biologiczno-chemiczne to zajęcia dodatkowe, pozalekcyjne dla uczniów szczególnie zainteresowanych i pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

Więcej…

 

? Jasełka i kolędy w naszej szkole ?.?

Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na zaprezentowanie ?Jasełek?. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że dzieci i nauczyciele z zainteresowaniem słuchali jasełek, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

Więcej…

 

Kółko teatralne dla kl. I- III

Wszystkie chętne dzieci z klas młodszych mają możliwość uczestniczenia w zajęciach kółka teatralnego, które odbywają się w poniedziałki i wtorki po godzinach lekcyjnych i są prowadzone przez p. Monikę Pilipczuk.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 100 z 103
BiP

odliczanie
pozostało do końca wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL