Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start Sport

sport

Grzegorz Hildebrand i Jan Chojnacki brązowymi medalistami V Mistrzostw Polski Młodzików w stylu klasycznym!

W dniach 11-13 listopada 2016 roku w  hali sportowo - widowiskowej przy Gimnazjum nr 2 w Żukowie im. J. Heweliusza   odbyły się  V Mistrzostwa Polski Młodzików w stylu klasycznym. Sędzią głównym zawodów był Andrzej Wroński,  dwukrotny Mistrz Olimpijski z Seulu i Atlanty, prezes Moreny Wegi Żukowo.

W zawodach uczestniczyło 220 zawodników  reprezentujących 47 klubów z całej Polski.

W szranki stanęli chłopcy urodzeni w latach 2002, 2003 i 2004. Na trzech matach walczyli oni  o medale, dyplomy i nagrody rzeczowe w dziesięciu kategoriach wagowych. W piątek czekały ich standardowe formalności związane z zawodami, w sobotę  ceremonia rozpoczęcia i etap eliminacyjny, a w niedzielę już walki o miejsce na podium.  Nasz klub reprezentowało 2 zawodników: Grzegorz Hildebrand w wadze 42 kg oraz Jan Chojnacki w wadze 47 kg.  Obaj spisali się wyśmienicie zdobywając brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. W wadze 42 kg uczestniczyło 29 zawodników, a w wadze 47 kg aż 31. Każdy  z nich  w sobotę miał kilka zaciętych pojedynków z bardzo dobrymi rywalami, a tylko kolejna wygrana otwierała im  szanse na medale. Aby dojść tak wysoko musieli stoczyć: Grzegorz Hildebrand 7 walk, z czego wygrał 6, a Jan Chojnacki  6 z czego wygrał 5.

Obaj swoje pojedynki o brąz (w niedziele) stoczyli szybko i zdecydowanie zwyciężając przez: położenie na łopatki Jan Chojnacki, a przez przewagę techniczną Grzegorz Hildebrand.

Zawodnicy klubu MGL KS Orląta Trzciel swoje szanse medalowe wykorzystali w 100%.  Jest to kolejny duży sukces trzcielskich zapaśników.

 

MŁODZIEŻ z BRÓJC ROBI TO CO LUBI - A ROBI TO DOBRZE UNIHOKEJ TO JEST TO …

W dniach 27-29.05.2016 jak co roku uczestniczyliśmy w  Festiwalu UNIHOKEJA - będącego również Mistrzostwami  Polski  Szkół w Unihokeju /3-y DRUŻYNY z Brójec plus opiekunowie razem 40 osób/

Sporo się tam działo również za sprawą uczniów Z.E Brójce .Od 8.30 do 20.45 w sobotę oraz od 8.00 do 15.00 w niedzielę trwało święto  UNIHOKEJA na 8 Elbląskich  halach.
Wyniki na miarę naszych możliwości W niektórych przypadkach równe ostre mecze i  szczęście decydowało o wygraniu, innym razem głupie błędy decydowały o przegraniu.
Dziewczyny z Gimnazjum Brójce (wicemistrzynie województwa lubuskiego) przegrały swoje mecze  0-2, (z Zielonką Warszawa ,Kębłowem i Kamieniem Nowym) ale miały za przeciwniczki  drużyny ligowe. /także wstydu nie było/ w niedziele zagrały z równymi sobie z Radomskiem i wygrały 2/0 natomiast w meczu o 11 miejsce spotkały się z Orzyszem (tez drużyna ligowa) i przegrały 0/3
Chłopcy SP. pierwszy mecz wygrali 3/2 natomiast 3y kolejne nieznacznie przegrali w meczu o miejsce 11 przegrali  0/3  z drużyną z Łąk Szlacheckich.
Chłopcy z Gimnazjum - wygrali swoje  3-y pierwsze  mecze zdecydowanie i nieznacznie ulegli w następnych -Kotlinowi 1/2 oraz SANOKOWI 0/1 (późniejszym mistrzom i vice-mistrzom) Wygrany mecz z Zieloną Górą 2/1 pozwolił  im zagrać o 5 miejsce w Mistrzostwach Polski z Kębłowem  (drużyna ligowa).

Dobra gra naszej drużyny w całym turnieju ...BRÓJCE wygrały z KĘBŁOWEM 2-1 w meczu o 5 miejsce Mistrzostw Polski Gimnazjów w UNIHOKEJU - BRAWA, GRATULACJE.

GSZS w Trzcielu  dziękuje wszystkim pomagającym Nam w popularyzacji Unihokeja na terenie Naszej Gminy oraz wspomagającym Nas w finansach bez których „nic tu po nas”.

W naszych działaniach wspomogli Nas; Gmina Trzciel, Nadleśnictwo Trzciel, GBS Trzciel, Rada Rodziców ZE –Brójce.

Opiekun drużyn –trener Krzysztof Augustyniak

 

RACOT 2016

Tradycyjnie już z początkiem kwietnia Klub Olimpijczyka w Brójcach bierze udział w inauguracji Dnia Olimpijczyka na Hipodromie w Racocie - w tym roku PRZEPROWADZONYCH w połączeniu ze 120 rocznicą Nowożytnych Igrzysk Olimpijskich. Symboliczna grupka naszej młodzieży zaprezentowała się bardzo dobrze w międzywojewódzkich Biegach Przełajowych (wielkopolska + Lubuskie) w najmłodszej grupie wiekowej wśród dziewcząt; Marlenka Szpigun zajęła 60 miejsce na ponad 100 startujących. (była najmłodszym uczestnikiem biegów).na Dystansie 1000m w grupie chłopców 2 miejsce wywalczył Grzegorz Hildebrand, na 1200 m 9 był Mateusz Dobroć a 10 Jakub Banna na dystansie 1500 m 8 był Bartosz Herynek, wśród dziewcząt na 1200 m 2 miejsce zdobyła Klaudia Kowalewska a Kasia Konieczek była 8.Jak zawsze zrobiliśmy sobie zdjęcie z Naszym Olimpijczykiem Tomaszem Kucharskim, który potwierdził swój udział w spotkaniu z młodzieżą Naszego Gimnazjum i w spotkaniu z Absolwentami w dniu 03.06.16 Gratulujemy i Dziękujemy - pozdrawiamy uczestników

Krzysztof Augustyniak

 

Dzień Olimpijczyka 2015

27.05.2015 na hali w Brójcach odbyło się kolejne spotkanie z Olimpijczykiem
w tym roku dopłynął do nas KANADYJKARZ Marek Łbik

Człowiek sukcesu-biznesmen ,Prezes Warty Poznań,2-krotny medalista z Seulu (srebro,
brąz), 2-krotny Mistrz Świata -C2
, Mistrz Świata - SMOCZYCH ŁODZI i wiele, wiele by można
wymieniać.

Więcej…

 

Dzień Olimpijczyka

ŚRODĘ 27.05.2015 o godzinie 12.10 na hali w Brójcach kolejne spotkanie z Olimpijczykiem  -gościem naszym będzie Marek Łbik - srebrny i brązowy medalista olimpijski z Seulu oraz 2-krotny mistrz Świata w „kanadyjkach”

Klub Olimpijczyka - ogłasza konkurs dla uczniów Gimnazjum im.Polskich Olimpijczyków w Brójcach - z wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich - w dniu 22.05.2015 /piątek / hasło główne konkursu: SPORTY WODNE I SEUL.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL