Trwa nabr do przedszkola i szkoy podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Start Sport

sport

Turniej 3 Króli w Unihokeju

Nowy Rok "SPORTOWY" rozpoczęty dnia 10.01.15na hali w Brójcach z udziałem 5 zespołów - odbył się Turniej 3 Króli w Unihokeju. W turnieju udział wzięły -  3 ZESPOŁY CHŁOPCÓW ...absolwenci, a obecnie ZST Zbąszynek byli  najlepsi przed Gimnazjum oraz absolwentami z Brójec.

Chłopcy SP zagrali 2a mecze z dziewczynami Gimnazjum –pierwszy mecz wygrali chłopcy  3/1 drugi przegrali 0/2 . Dziewczyny w sumie lepsze minimalnie przy remisie/3-3/, gdyż pierwszy mecz grały na wyjeździe"

W trakcie turnieju wśród uczestników rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i DYREKCJĘ Z.E w Brójcach  oraz rozdano słodycze ufundowane przez  państwa  .A, R  Borowskich z Lewiatan Brójce ....dziękujemy sponsorom ...pozdrawiam grających ...

i do roboty,  tak trenować  aby ten rok był  przynajmniej tak dobry jak  poprzedni …. Czego wszystkim życzymy …..

Krzysztof Augustyniak

 

Cała szkoła poszła w LAS

30.05.2014 /piątek/ w godzinach od 9.30 do 13.30  na hali w Brójcach przeprowadzona została  lokalna  akcja sportowa - czyli  podsumowanie działań podjętych w ramach WF z klasą.

Więcej…

 

Spotkanie z Sylwią Bogacką

Patron szkoły którym są ? Polscy Olimpijczycy ? od 2004 roku odwiedzają Naszą szkołę.

Organizacja spotkań z olimpijczykami ma wyzwolić wśród uczniów - stawianie sobie celów i dążenie do ich realizacji, uczyć wrażliwości i zrozumienia. Nie bez znaczenia jest przekazywanie  młodzieży , wiadomości związanych z historią olimpiad, z ideą olimpijską. Spotkania te, zawsze  zapalają kolejne  iskierki wśród Naszych uczniów pobudzają ich wyobraźnia , ukazują sprawy codzienne z innej perspektywy.

Więcej…

 

Z wyjazdu do Elbląga

Wyjazd na mistrzostwa Polski Szkół w Unihokeju.....Elbląg 2014 zakończony pełnym sukcesem.

W dniach  23.05.2014 ? 26.05.2014 cztery drużyny z naszych szkół wzięły udział w Mistrzostwach Polski w Unihokeju. Oto wyniki:

Więcej…

 

WICEMISTRZOSTWO POLSKI W UNIHOKEJU

UWAGA!!!, UWAGA!!!

Dzisiaj tj. 25.05.2014r. drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Brójcach zdobyła SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI W UNIHOKEJU. Serdecznie gratulujemy całej drużynie i oczywiście opiekunowi p. Marcinowi Iwanowi sukcesu.

*Więcej informacji wkrótce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 10
BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL