Start Sport

sport

w Brójcach w dniu 09.03.2012. WYNIKI ZAWODÓW PÓŁFINAŁOWYCH ? ?PÓŁNOC? przeprowadzonych na hali

GMINNY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W TRZCIELU

konto w  - GBS Międzyrzecz O/Trzciel: 33 8367 0000 0063 3716 8000 0001

66-320 Trzciel ? ul. Kościuszki 21     regon  : 080021959,     NIP:   5961654426

kontakty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Trzciel  dnia 09.03. 2012r.

WYNIKI  ZAWODÓW PÓŁFINAŁOWYCH ? ?PÓŁNOC? przeprowadzonych  na hali w Brójcach w dniu 09.03.2012.

UNIHOKEJ   IMSz ? dziewczęta

klasyfikacja końcowa  zawodów;

1.SP Brójce; wygrane mecze ze;
Świebodzinem 3:2, z Gorzowem 3:0, remis z Wędrzynem 0:0,

2.SP Wędrzyn; wygrany mecz z; Gorzowem 2:1

remis z Brójcami 0:0, przegrana z Świebodzinem 1:2.

1.SP 12 Gorzów; wygrany mecz ze; Świebodzinem 3:1,

Przegrane z: z Wędrzynem 1:2, z Brójcami 0:3.

4.SP 2 Świebodzin; wygrany mecze z; Wędrzynem 2:1,

przegrane z Brójcami 2:3,  z Gorzowem 1:3 .

Awans do  FINAŁU  IMSz;

1. SP Brójce,  2. SP Wędrzyn,  3. SP 1 Gorzów.

Finał w Brójcach  29.03.2012 ?czwartek  godz. 9.00

Sędzia   główny  zawodów

Krzysztof Augustyniak

 

WYNIKI ZAWODÓW PÓŁFINAŁOWYCH- ?PÓŁNOC?

GMINNY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W TRZCIELU

konto w  - GBS Międzyrzecz O/Trzciel: 33 8367 0000 0063 3716 8000 0001

66-320 Trzciel ? ul. Kościuszki 2 regon: 080021959, NIP: 5961654426

kontakty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Trzciel  dnia 09.03. 2012r.

WYNIKI  ZAWODÓW PÓŁFINAŁOWYCH- ?PÓŁNOC?

przeprowadzonych  na hali w Brójcach w dniu 09.03.2012.

UNIHOKEJ   IMSz ? CHŁOPCY

klasyfikacja końcowa  zawodów;

1.SP 1 Gorzów; wygrane mecze ze;

Świebodzinem 5:0 , z Trzcielem 5:0, z Wędrzynem 1:0, z Brójcami 2:1 .

2.SP Brójce; wygrane mecze ze;

Wędrzynem 1:0, Trzcielem 5:0 , z Świebodzinem 3:1, przegrany z Gorzowem 1:2.

3.SP Wędrzyn; wygrane mecze ze;

Trzcielem 7:0, z Świebodzinem 3:1, przegrane z Brójcami 0:, z Gorzowem 0:1.

4.SP 6 Świebodzin; wygrane mecze ze;

z Trzcielem 5:0,  przegrane z Brójcami 1:3, z Gorzowem 0:5, z Wędrzynem 1:3.

5.SP Trzciel; przegrane mecze z;

Brójcami 0:5, z Świebodzinem 0:5,  z Wędrzynem 0:7, z Gorzowem 0:5.

Awans do  FINAŁU  IMSz ;

1. SP 1 Gorzów,  2. SP Brójce, 3. SP Wędrzyn

Finał w Babimoście ???????

Sędzia główny  zawodów

Krzysztof Augustyniak

 

?GRAND PRIX REGIONU KOZŁA 2012 ?

W dniu 2 marca 2012 na hali w Brójcach przeprowadzono FINAŁOWY  turniej GPRK

Organizatorzy: Biuro ?Regionu Kozła? , Gminny Szkolny Zwiazek Sportowy w Trzcielu oraz ZE Brójce

klasyfikacja końcowa GP RK 2012 r.poniżej;

DZIEWCZĘTA SZKOŁA PODSTAWOWA /startowało 28 osób/

L.P

NAZWISKO

I IMIĘ

SZKOŁA

I

TUR.

I I TUR.

SUMA

MSC

1

KRÓL               ALICJA

BAB.

24

32

56

1

2

RYCHŁA WERONIKA

BAB.

32

24

56

2

3

BRZOSTEK        ANNA

BAB.

28

28

56

3

4

RATAJCZAK    KASIA

BAB.

20

20

40

4

5

CYBULSKA NATALIA

BAB.

16

16

32

5

6

SKRZYPCZAK ZUZIA

BRÓJCE

12

16

28

6

7

RARÓG                 ANIA

BRÓJCE

12

16

28

7

8

LEWANDOWSKA  OLA

BAB.

12

16

28

8

CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA / startowało 16 osób /

1

RYCHŁY  MATEUSZ

BABIMOST

28

32

60

1

2

JÓŹWIAK         MACIEJ

BRÓJCE

20

28

48

2

3

OLEJNICZAK  DAWID

BRÓJCE

16

24

40

3

4

FLIGER  ŁUKASZ

BRÓJCE

16

17

33

4

5

NOWAK  JĘDRZEJ

BRÓJCE

16

17

33

5

6

MALAJKA   WOJCIECH

BABIMOST

32

-

32

6

7

ŁOGISZ  PATRYK

BRÓJCE

12

17

29

7

8

PALCZEK  SEBASTIAN

BRÓJCE

16

12

28

8

DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM / startowało 17 osób /

1

OWCZAREK  KLAUDIA

BABIMOST

32

28

60

1

2

PACYNA    JOANNA

BABIMOST

20

32

52

2

3

FORELLE   KAROLINA

BABIMOST

24

24

48

3

4

PIETRUSIEWICZ  KINGA

BABIMOST

28

16

44

4

5

REMLEIN MARTA

BRÓJCE

16

16

32

5

6

PISERA MAGDA

BRÓJCE

16

16

32

6

7

FRAJER       OLA

SIEDLEC

12

16

28

7

8

LUPA               NATALIA

SIEDLEC

12

16

28

8

CHŁOPCY  GIMNAZJUM / startowało 15 osób /

1

CZERWIŃSKI MIŁOSZ

BABIMOST

28

32

60

1

2

JEŻ ADAM

BABIMOST

32

24

56

2

3

STELMACH MATEUSZ

BRÓJCE

24

16

40

3

4

MIĘTKI MARCEL

BRÓJCE

20

20

40

4

5

KURYS JAKUB

BRÓJCE

16

16

32

5

6

GASZTYK  DAMIAN

BABIMOST

-

28

28

6

7

INDYCKI AREK

BRÓJCE

14

12

26

7

8

SOMMERFELD  OLEK

BRÓJCE

18

-

18

8

Ogółem w zawodach udział wzięło 76 osób  z gmin Babimost , Siedlec i Trzciel/Brójce /

Za I ?IV miejsca wręczono pucharki i medale złote , za miejsca V-VIII medale srebrne , pozostali otrzymali medale brązowe / do 16 miejsca /

Wręczenia medali i pucharków dokonała  ;  dyr., ZE w Brójcach  p. Lucyna Nowak

Za organizatorów

Krzysztof Augustyniak

 

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU MIĘDZYRZECZ 2011/2012

Dotychczas  przeprowadzone  przez GSZS Trzciel

data

dyscyplina

Szkoła

I miejsce

II miejsce

04.11.11

Badminton

SP chłopcy

BRÓJCE

Trzciel

04.11.11

Badminton

Gim.chłopcy

BRÓJCE

Trzciel

18.11.11

Badminton

SP dziewczeta

BRÓJCE

Trzciel

18.11.11

Badminton

Gim.dziewczeta

BRÓJCE

Trzciel

25.11.11

Unihokej

Gim.chłopcy

BRÓJCE

Trzciel

02.12.11

Unihokej

SP chłopcy

BRÓJCE

Trzciel

09.12.11

Unihokej

SP dziewczęta

BRÓJCE

Trzciel

20.01.12

Unihokej

Gim.dziewczęta

TRZCIEL

Brójce

SZACHY

 

 

14.12.

2011

SZACHY

SzkołyPodstawowe

Trzciel

M-cz nr 2

SZACHY

Gimnazja

Trzciel

Skwierzyna

SZACHY

PonadGimnazjalne

L.O. M-cz

Ekonomik

M-cz

Przewodniczący Krzysztof Augustyniak

 

Odbył się Turniej Unihokeja ?TRZECH KRÓLI ? Dnia 06.01.2012 na Hali w Brójcach w godzinach 10.00 / 15.00

Gr. I . chłopcy ; MECZE każdy z każdym + repryz.Gim /na / Absolwentów // = 7 meczy /

1. Reprezentacja          klasy  3.

2. Reprezentacja          klasy  2

3. Reprezentacja          klas    1-ych

4. Reprezentacja          absolwentów  gimnazjum .

Gr. II  . dziewczęta ;

MECZE każdy z każdym + repryzent .Gim Dz. / na / repryz. SP chł. // = 4 mecze /

1. Reprezentacja          gimnazjum

2. Reprezentacja          szkoły podstawowej

3. Reprezentacja          szkoły podstawowej / chłopcy

BRAMKARZE; W TURNIEJU BRONILI  BRAMKARZE;

SZKOŁA PODSTAWOWA;   ANNA RARÓG,

, EDWARD DRZYMAŁA

GIMNAZJUM;    JACEK HETMAN . ANNA SAŁACIŃSKA,

DAMIAN GOŁEK ?  absolwent

Sekretariat zawodów; Kur Anna,  Samek Damian.

Sędziowali   - uczestnicy turnieju ....... Stelmach B, Gołek D, Indycki A. ,Pawłowicz A. , Szynczewski S.?/ wszyscy oni  zaangażowali się w sprawne  przeprowadzeniu tej imprezy/

Organizator; Krzysztof Augustyniak  - czuwał nad całością /  aby 60 osób biorących udział w turnieju miało fajną zabawę ??????..

Najlepsi  okazali się  Absolwenci chłopcy -; wygrali wszystkie mecze ; dziękujemy im że z nami grali/ II miejsce klasa 3-cia, IIIm. ?klasa 2-ga,  IVm. klasa I ?./ wszystkie mecze ciekawe, niezła gra, sporo świetnych akcji ??.aby tak dalej .

W grupie  drugiej; najlepsi okazali się chłopcy z SP ;jeden mecz wygrali z dziewczynami z Gimnazjum drugi przegrali  ,obie drużyny wygrały mecze z reprezentacją SP dziewcząt ????.. FAJNA  ZABAWA ?.

POWTÓRZYMY  TO   na   FERIACH   ????

Najlepsi w zespołach;

Barłóg Jakub, Piskorski Dawid, Pindera Szymon, Szynczewski Sebastian, Remlein Marta, Olejniczak Dawid, Skrzypczak Zuzanna,

Najlepszy Bramkarz; Drzymała Edward  - Hetman Jacek.

Najlepsi otrzymali: Puchary ,medale ??przeprowadzono loterię - losowanie nagród przeprowadzili Ania z Damianem, dla wszystkich uczestników coś się znalazło ?po trochę od; Dyrekcji szkoły, Burmistrza Gminy. Klubu Olimpijczyka ?..

Organizator; Krzysztof Augustyniak

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 10
odliczanie
pozostało do końca wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych