Start Projekty Projekty - Omnibus

Projekty

Projekt edukacyjny z języka Angielskiego

W roku szkolnym 2016/2017 zrealizowaliśmy projekt edukacyjny z j. Angielskiego. Realizacji podjęli się uczniowie klasy II gimnazjum – Daria Bieniaszewska, Mateusz Dobroć, Michał Wośkowiak, Sylwester Raróg i Jakub Banna.  W ramach tego projektu przygotowaliśmy przedstawienie w języku angielskim pt.: „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków  –  „Snow White and the Seven Dwarfs”. Szóstego czerwca odbyła się premiera tego przedstawienia. Na widowni zasiadły dzieci z przedszkola. Dzień później zaprezentowaliśmy się przed uczniami klas 1-4 szkoły podstawowej.  Uważamy,  że projekt udał nam się na piątkę z plusem!

Jakub Banna

 

Projekt edukacyjny „Nasze drogowskazy, czyli jak zachowywać się w szkole”

22-go lutego zakończyliśmy realizację projektu edukacyjnego  „Nasze drogowskazy, czyli jak zachowywać się w szkole”. Projekt miał na celu uświadomienie dzieciom konsekwencji nieodpowiedzialnych i niepożądanych  zachowań i wskazanie pozytywnych rezultatów zachowań dobrych.

Więcej…

 

Mały Mistrz

Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli w tym roku szkolnym udział w projekcie Mały Mistrz. szczegółowe informacje o projekcie na stronie

http://www.malymistrz.pl/

Głównymi celami stawianymi przed programem Mały Mistrz są:
  • Poprawa stanu zdrowia, sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów klas I-III.
  • Wsparcie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego w zaplanowaniu i przeprowadzeniu ciekawych zajęć wychowania fizycznego i edukacji zdrowotnej.
  • Promowanie nowych, atrakcyjnych form zajęć ruchowych zgodnych z nową podstawą programową.
  • Monitorowanie stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów klas I-III szkół podstawowych.
  • Określenie preferencji w wyborze aktywności fizycznej uczniów.
  • Zachęcenie uczniów do podejmowania nowych form aktywności fizycznej.
Klasy I ze szkół podstawowych, które wyrażą chęć jego realizacji rozpoczną program 1 września 2014 r. Od 2015 r. realizować go będą mogły także klasy II, a od 2016 r. klasy III.
 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI REALIZUJĄCE W RAMACH PROJEKTU OMNIBUS

W okresie od 25 września do 04 grudnia 2013r. uczniowie z naszego gimnazjum brali udział w zajęciach wyrównawczych z fizyki, realizowanych w ramach unijnego projektu edukacyjnego Omnibus. Jego organizatorem był Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego oddział w Trzcielu.

Więcej…

 

Omnibus zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w ramach projektu Omnibus trwały od 24 września do 9 grudnia 2013 roku. Zrealizowano 20 godzin zajęć, które odbywały się w poniedziałki w godzinach popołudniowych. Uczniowie przed każdymi zajęciami mieli zapewniony ciepły posiłek, a po nich uczniowie dojezdni byli odwożeni do domu.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
BiP

odliczanie
pozostało do wakacji

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL